HAKKIMIZDA | BİZ KİMİZ ?


Wertal olarak tüm dünyada yapıştırıcılar, yağlayıcılar, temizleyiciler, bakım onarım ürünleri, endüstri ve otomotiv ürünleri portföyümüz ve yaygın bayi ağımız ile bir çok endüstriye hizmet vermekteyiz.

Amacımız süreçlerimizdeki mükemmeliyet ve sürdürülebilirlik avantajımızdan kaynaklanan uygun fiyatlarımız ile müşterilerimizin operasyonlarına destek olurken, onların maliyetlerini de düşürüp mevcut ve potansiyel pazarlarında daha rekabetçi olmalarını sağlamaktır.

Wertal, Almanya’da ARGE ve mühendislik çalışmaları yapılan ürünler ve sektördeki engin tecrübesi ile değerli ortaklarına hızlı ve güvenilir servis sağlamaktadır.


VİZYON

Wertal, çalışanlarının yetkinliğini, mesleki gelişimini ve mutluluğunu, müşterilerinin pazarlarında rekabetçiliğini ve memnuniyetini, şirketin faaliyet alanında lider kılınmasını, sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini sürdürmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

MİSYON

Yüksek kaliteli ürünler ve gelişmiş organizasyon ağımız ile tüm dünyada uygulamaya yönelik ve zamanında hizmetimiz ile iş ortaklarımızın pazarda rekabetçiliğini arttırmayı hedefliyoruz.

Sürekli gelişim ilkemiz ile dünyadaki gelişmeleri takip ederek ve katkıda bulunarak,  çevresel ve toplumsal sorumlulukların bilincinde çalışanlarımız ve yönetim kadromuz ile sürdürülebilir organizasyonel hedeflerimizi gerçekleştirme amacı ile iş ortaklarımıza destek olmayı misyonumuz olarak belirledik.


Wertal, Almanya’da ARGE ve mühendislik çalışmaları yapılan ürünler ve
sektördeki engin tecrübesi ile değerli ortaklarına hızlı ve güvenilir servis sağlamaktadır.

Wertal, Almanya’da ARGE ve mühendislik çalışmaları yapılan ürünler ve
sektördeki engin tecrübesi ile değerli ortaklarına hızlı ve güvenilir servis sağlamaktadır.