Wertal | Endüstriyel Ürünler

Otomotiv Ürünleri

Ana Sayfa  ›   Otomotiv Ürünleri   ›

otomotiv-urunleri-banner

OTOMOTİV ÜRÜNLERİ

LASTİK TAMİR KİTİ

Hava ile temas ettiğinde kauçuklaşan özel formülü sayesinde patlayan lastikleri sökmeden tamir etmenizi sağlar. Araba, hafif ticari araç, karavan, motosiklet ve bisiklet gibi araçlarda her zaman bulundurulması gereken bir üründür. Tamir sonrası lastik 20 psi’ya kadar şişirilebilir. Lastiğe zararı yoktur. Pratik, hızlı ve güvenilir bir üründür.

Art. Nr: W501LTK     Ambalaj: 400 ml

BENZİN YAKIT KATKISI

Oktanı arttırır ve yakıt tüketimini azaltır. Motorun soğuk havada çalışmasını kolaylaştırır. Egzoz dumanını ve dolayısıyla kirliliği azaltır. Benzinle çalışan enjeksiyonlu ve karbüratörlü tüm araçlarda kullanılabilir.

Art. Nr: W502BKS       Ambalaj: 300 ml

DİZEL YAKIT KATKISI

Motorda bulunan kalıntıları temizler, yakıttaki jelleşmeyi ve donmayı engeller. Motorun soğuk havada çalışmasını kolaylaştırır ve motorun daha verimli çalışmasını sağlayarak yakıt tasarrufu sağlar. Egzoz dumanını ve dolayısıyla kirliliği azaltır. Dizelle çalışan enjeksiyonlu ve karbüratörlü tüm araçlarda kullanılabilir. Mazotla çalışan turbo, commonrail, t commonrail ve atmosferik tüm araçlarda kullanılabilir.

Art. Nr: W503DKS    Ambalaj: 300 ml

BENZİN ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ

Valf ve enjektör başlıkları ile motorun yanma bölümündeki tortuları temizler. Benzin püskürtme sisteminin verimi arttırır. Benzin/Hava karışım oranını optimize eder. Motorun soğuk hava çalışma performansını arttırır.

Art. Nr: W504BET    Ambalaj: 300 ml

DİZEL ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ

Valf ve enjektör başlıkları ile motorun yanma bölümündeki tortuları temizler. Dizel püskürtme sisteminin verimi arttırır. Dizel/Hava karışım oranını optimize eder. Motorun soğuk hava çalışma performansını arttırır.

Art. Nr: W505DET   Ambalaj: 300 ml

RADYATÖR ÇATLAK GİDERİCİ

İçten yanmalı tüm motorların delik veya çatlamış soğutma ve iç mekan ısıtma radyatörlerinde sızıntı önleyici olarak kullanılır. Korozyonu önler.

Art. Nr: W507RTS   Ambalaj: 300 ml

RADYATÖR TEMİZLEYİCİ

Yağ ve kiri radyatörden temizler. Asit içermez. Kauçuk ve metal parçalar ile uyumludur.

Art. Nr: W506RTS    Ambalaj:  300 ml