Wertal | Endüstriyel Ürünler

Aerosoller

Ana Sayfa  ›   Aerosoller   ›

aerosoller-banner

AEROSOLLER

FREN BALATA SPREYİ

Başta diskli ve kampanalı frenler olmak üzere birçok kullanım alanı vardır. Debriyaj parçalarını, yapıştırılacak ve sızdırmazlık sağlanacak yüzeyleri balata tozlarından, yağdan, gresten ve kirlerden temizler. Metal işleme ve tamir atölyeleri, tersaneler, makina bakım ve otomotiv tamir atölyelerinde katranlaşmış yağ, gres, zift ve diğer inorganik kalıntıları çözmek için kullanılır.

Art. Nr: W201FBS     Ambalaj: 500 ml

ÇOK AMAÇLI BAKIM SPREYİ

Pastan dolayı sıkışan parçaları çözer ve uzun süre sessiz çalışmalarını sağlar. Su ve nemi iter, paslanmayı önler. Yağlama özelliğine sahiptir, uygulandığı yeri pasa ve kire karşı korur. Yüzeylere çok kuvvetli bir şekilde nüfuz eder ve tutunur. Otomotiv, gemi, elektrik ve motor sanayi başlıca kullanım yerlerindendir.

Art. Nr: W202CAS        Ambalaj: 200 ml, | 400 ml

INOX SPREY (AÇIK)

Kaynak sonrası yüzeye metal görünümü vermek ve yüzeyi paslanmaya karşı korumak için kullanılır. Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Art. Nr: W203ISA     Ambalaj: 400 ml

KALIP AYIRICI SPREY

Polipropilen, polietilen, neopren, doğal kauçuk, akrilik, poliüretan, HIPS, bakalit, nitril, flurosilikon polimer ürünler başta olmak üzere plastik sektöründe kalıplarda ayırıcı olarak kullanılır. Yanıcı değildir.

Art. Nr: W204KAS       Ambalaj: 500 ml

GAZ ALTI KAYNAK SPREYİ

Kaynak işlemi sırasında oluşan cürufların torç ve kaynak ürüne yapışmasını engeller. Yanıcı madde içermez, kullanımı güvenlidir.

Art. Nr: W205GKS     Ambalaj: 400 ml

ZİNCİR YAĞLAMA SPREYİ

Zincirli ve sürgülü mekanizmalarda kullanılır. Sürtünmeyi azaltır ve korozyona karşı koruyarak sistemin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Ayrıca kapı menteşeleri, raylar, bilyalı yataklar, segmanlar, O ve X ringler, tel halatlar ve her çeşit dinamik mafsalların içten ve dıştan yağlanmasında kullanılır. -40°C – +200°C sıcaklık aralığında çalışabilir.

Art. Nr: W206ZYS     Ambalaj:  400 ml

SIVI GRES SPREY

Endüstride yaygın olmak üzere, ev ve iş yerleri dahil yağlama gereken birçok yerde kullanılır. İçeriğinde hızla penetre olmasını ve yüzeye uzun süre tutunmasını sağlayan özel katkılar mevcuttur.

Art. Nr: W207SGS     Ambalaj: 400 ml

V KAYIŞ SPREYİ

Kayışlarda yüzeyi kaplar ve sürtünmeyi azaltır. Sistemdeki gıcırtı ve diğer sesleri engeller. Klorlu solvent içermeyen özel formülü sayesinde kayışa zarar vermez ve ömrünü uzatır.

Art. Nr: W208VKY     Ambalaj:  400 ml

ÇİNKO SPREY

Metallerde pas koruma astarı, kaynak ve delik noktaların kapanması ve elektrik iletkenliği sağlamak için kullanılır. 400°C’ye dayanması için formülize edilmiştir

Art. Nr: W209ZCS    Ambalaj: 400 ml

SİLAH TEMİZLEME SPREYİ

Silah içerisinde zamanla birikmiş toz ve kurumu temizler, nem ve suyu uzaklaştırarak pas ve korozyona karşı korur. Periyodik bakım süresini uzatır.

Art. Nr: W210STS    Ambalaj:  200 ml

CONTA SÖKÜCÜ SPREY

Endüstride flanş ve kapaklardaki contaların başta olmak üzere yapıştırıcı artıklarının, boyaların ve cilaların zahmetsizce ve yüzeye mekanik zarar vermeden kolayca temizlenmesini sağlar. Yağların, reçinelerin, greslerin ve katranların temizlenmesi için de idealdir. Conta Sökücü Sprey metal, ahşap, cam, seramik, polietilen ve polipropilenlerde kullanılabilir. PVC, sentetik, linolyum gibi hassas plastiklerde kullanımı uygun değildir.

Art. Nr: W211CSS   Ambalaj: 500 ml

PAS SÖKÜCÜ SPREY

Pas nedeniyle sıkışmış veya hareket kabiliyetini kaybetmiş tüm yerlerde kullanılır.
Pası giderdikten sonra yüzeyde kalıcı bir koruyucu tabaka oluşturur ve bir sonraki paslanmayı ciddi sürede geciktirir. Plastik yüzeylere zararı yoktur.

Art. Nr: W212PSS   Ambalaj:  400 ml

BAKIRLI MONTAJ PASTASI SPREY

Yüksek oranda bakırlı gres içeriği sayesinde yüksek sıcaklık ve basınca maruz kalan yağlama uygulamalarında ve bu yerlerin kolay montaj ve demontajı sırasında kullanılır. 1000°C’ye kadar dayanımı sayesinde yüksek yük ve sıcaklık nedeniyle oluşan parçalar arası kitlenme ve kaynamaları engeller.

Art. Nr: W213BMS   Ambalaj: 400 ml

LİTYUM BEYAZ GRES SPREY

Makine veya aksamı durdurmadan uygulanabilen, yüksek ve düşük sıcaklıklarda çalışabilen özel üretim sprey grestir. Her türlü dinamik mafsalda içten ve dıştan kullanılabilen bu gres, yağlamanın yanı sıra nemi ve suyu iterek koruyucu alan oluşturur. Damlama yapmaz ve korozyonu engeller.

Art. Nr: W214LBS   Ambalaj:  400 ml